O BLOGU

Mam tak, że…

Blog jest przede wszystkim moją jedną z pasji, z którą chciałam się podzielić z innymi, a mianowicie pisanie. Mam tyle myśli w głowie, że musiały one znaleźć gdzieś ujście 😉 Mamtakze.pl  jest przede wszystkim dla innych. Nie traktuję bloga jako pamiętnika. Pamiętnik pisałam kiedyś i zamykałam na kluczyk…  😉

Mam także

Na blogu znajdziecie nie tylko skrawek mojego życia, ale rozważania o macierzyństwie i mini porady, które mam nadzieję przydadzą się innym rodzicom. Rodzicielstwo to nie wszystko. W moich przygodach znajdziecie przemyślenia, opowieści z życia itp., ale oczywiście dzieci nie da się w nich wykluczyć.

W moich wpisach dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem. Nie jestem mamą idealną… Chciałabym dzielić się z innymi radością posiadania dzieci, a także pomagać sobie nawzajem w trudnych sytuacjach – a przecież takich w opiece nad dziećmi jest wiele.

Mama także

Wszystkie moje posty wiążą się z tym co przeżyłam. Czasami znajdziecie tutaj informacje o badaniach, chorobach, moje radzenie sobie z danym problemem lub prośbę o pomoc. Liczę na dzielenie się informacjami z innymi.

Byłoby mi bardzo miło gdybyś często mnie odwiedzał(a) i jeszcze milej gdybyś w komentarzu podzielił (a) się swoją opinią czy doświadczeniem.

Dziękuję z całego serca za poświęcenie uwagi i przeczytanie 😉 Zapraszam

Z pozdrowieniami

Mama także – Beata

A raczej Mama przede wszystkim 😀