PRZYGODY

POCZĄTEK

Jestem podekscytowana, bo zaczynam pisać bloga. Wszystkie te przygotowania i pomysły… Sama jeszcze nie wiem dokładnie co tu znajdziecie, tyle myśli w głowie. Jako świeżo upieczona mama miałam wiele dylematów, a do tego podwójna mama – jeszcze więcej. Na pewno będzie trochę o tym;) 

Chciałabym także pomóc przyszłym mamom, dlatego, że sama kiedyś byłam w ich sytuacji i zastanawiałam się co kupić, jak urządzić pokoik, jak wychowywać dzieci. Nie miałam kogo się poradzić. Wszystkie koleżanki mają dużo starsze dzieci lub jeszcze ich nie mają. Z myślą o rodzicach powstał ten blog. Pozdrawiam wszystkie mamy starające się o dziecko- nie traćcie nadziei. Mi się udało – Wam także się uda.

Dlaczego piszę?

Dlaczego piszę? Bo lubię. Siedzę w domu już od roku. Jestem na urlopie macierzyńskim. Nie, nie jest nudno. Uwierzcie mi – mam co robić przy dwójce dzieci. Zabawa z dziećmi, wyjścia na spacer, gotowanie, sprzątanie. Jest wesoło. Czuję się szczęśliwa i spełniona. Nawet sterta prasowania mnie nie przeraża. Czuję, że to w końcu moja droga, taka droga, którą chciałam kroczyć. Czy urodzenie dzieci wywróciło mój świat do góry nogami? Nie. Pewnie spodziewaliście się innej odpowiedzi. Serio. Nie. Żyję podobnie jak dotychczas. Uwierzcie mi – dzieci nie są żadną przeszkodą. Bardzo długo na nie czekałam. Nie mogę narzekać. Los był łaskawy. Jestem wdzięczna za to, że je mam. Pomimo mojego szczęścia czasami brakuje mi rozmów z ludźmi, wyjścia na spotkanie, na pogaduchy, na zakupy. Nie mówię, że tego nie robię, ale na pewno rzadziej niż kiedyś. Dlatego postanowiłam pisać. To namiastka spotkań z ludźmi, wyjść, jakaś „odskocznia”.

Zapraszam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *